Witaj na stronie!

logo olmedica "OLMEDICA" w Olecku sp.z.o.o.
ul Gołdapska 1; 19-400 Olecko;
tel.: 87 520-22-95 fax: 87 520-25-43
NIP: 847-14-88-956 REGON: 519558690
olmedica@olmedica.pl
logo AKR logo DNV
Zmiany na stronie
24.01.2020r. ZATRUDNIENIE - ogłoszenie
14.01.2020r. DOSTAWA PALIW - ogłoszenie
24.12.2019r. USŁUGI SPRZĄTANIA - ogłoszenie
RODO - Informacja dla pacjenta
Elektroniczna Rejestracja
Unie Europejska
Menu główne

Jednostki i Firmy Zewn.

Osiągnięcia/Wydarzenia

Galeria

Dla Pacjenta

Przydatne linki
Laboratorium Analityczne

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne
Olmedica Sp zo.o. w Olecku, ul. Gołdapska 1
zapewnia pacjentom całodobowe świadczenie usług w zakresie diagnostyki laboratoryjnej.  • Kierownik: mgr Barbara Zasimowicz
  • Telefon do laboratorium: +48 697 909 143

Pobranie materiału do badań dla pacjentów ambulatoryjnych odbywa się codziennie w dni robocze w Punkcie Pobrań Laboratorium w godz. 7:30-10:00, w sytuacjach pilnych również w dni wolne od pracy. Pacjenci skierowani na badania laboratoryjne przez Gabinet Lekarzy Rodzinnych Podstawowej Opieki Zdrowotnej Olmedica Sp. zo.o w Olecku są obsługiwani w Gabinecie Zabiegowym POZ nr 7.

Wyniki większości badań są do odbioru w dniu pobrania materiału w Rejestracji Centralnej Szpitala od godz. 14:00 w dni robocze. W przypadku badań wysyłanych do wykonania w jednostkach specjalistycznych pacjent jest informowany o możliwym terminie odbioru wyniku badania. Wyniki badań pilnych są wykonane w czasie 1 godziny od czasu przyjęcia materiału do badań.

Laboratorium wykonuje szeroki panel badań diagnostycznych z zakresu chemii klinicznej, hematologii, koagulolologii, immunochemii, analityki ogólnej oraz serologii transfuzjologicznej z możliwością wystawienia karty identyfikującej grupę krwi -krewkarty.

Laboratorium wykonuje badania dla pacjentów szpitalnych oraz poradni na skierowanie lekarzy Olmedica Sp zo.o w Olecku oraz na skierowania jednostek zewnętrznych zgodnie z zawartymi umowami na usługi diagnostyczne, a także na życzenie pacjenta za odpłatnością zgodnie z cennikiem na usługi medyczne.

Współpracujemy z podwykonawcami zapewniając pacjentom dostęp do wysokospecjalistycznych badań.

Badania wykonywane są przez doświadczony i wykwalifikowany personel (technicy analityki medycznej, diagności laboratoryjni ze specjalizacją z medycznej diagnostyki laboratoryjnej i laboratoryjnej transfuzjologii medycznej) z zastosowaniem nowoczesnej aparatury diagnostycznej.

Laboratorium prowadzi codzienną wewnętrzną kontrolę jakości wykonywanych badań oraz kontrolę zewnętrzną. Kontrola zewnętrzna jest realizowana poprzez uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych programach kontroli jakości badań. Są to sprawdziany organizowane przez Centralny Ośrodek Badania Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi oraz sprawdziany międzynarodowe: TiqCon prowadzony przez firmę Roche Diagnostics, QCP prowadzony przez firmę Horiba ABX oraz DiaMed /Bio-Rad prowadzony przez firmę Diahem.

Pliki do pobrania:

Wykaz badań wykonywanych w laboratorium. Profile badań laboratoryjnych. Przygotowanie pacjenta do badań.
Copyright by olmedica.pl | Valid HTML 4.01 & CSS | wykonanie: dan_123 szablony