Witaj na stronie!

logo olmedica "OLMEDICA" w Olecku sp.z.o.o.
ul Gołdapska 1; 19-400 Olecko;
tel.: 87 520-22-95 fax: 87 520-25-43
NIP: 847-14-88-956 REGON: 519558690
olmedica@olmedica.pl
logo AKR logo DNV
Zmiany na stronie
24.01.2020r. ZATRUDNIENIE - ogłoszenie
14.01.2020r. DOSTAWA PALIW - ogłoszenie
24.12.2019r. USŁUGI SPRZĄTANIA - ogłoszenie
RODO - Informacja dla pacjenta
Elektroniczna Rejestracja
Unie Europejska
Menu główne

Jednostki i Firmy Zewn.

Osiągnięcia/Wydarzenia

Galeria

Dla Pacjenta

Przydatne linki
Bazy Medyczne

COCHRANE POLSKA

Cochrane to międzynarodowa organizacja non-for-profit działająca na zasadzie sieci współpracujących ze sobą osób zaangażowanych w opiekę zdrowotną (m.in. badaczy, praktyków, pacjentów). Organizacja powstała w 1993 roku w odpowiedzi na apel brytyjskiego epidemiologa Archie Cochrane, w którym zwrócił uwagę na brak podsumowań wyników istniejących badań z randomizacją w poszczególnych specjalnościach medycznych, poddanych ocenie wiarygodności i okresowo uaktualnianych. Cochrane promuje podejmowanie decyzji w oparciu o wiarygodne informacje naukowe (EBM) zawarte m.in. w przygotowywanych przez członków organizacji przeglądach systematycznych Cochrane. Przeglądy systematyczne Cochrane oceniają skuteczność interwencji terapeutycznych, profilaktycznych i diagnostycznych, nie mogą być finansowane ze źródeł komercyjnych. Obecnie szacuje się, ze ponad 30 tysięcy osób ze 120 krajów świata jest zaangażowanych w aktywności w ramach Cochrane Collaboration. Przeglądy Cochrane publikowane są w Bibliotece Cochrane, która obejmuje obecnie ponad 8 tysięcy pozycji.

Alergologia

Alergologia info jest czasopismem naukowo-edukacyjnym. Prezentuje recenzowane oryginalne prace badawcze, opisy przypadków z praktyki klinicznej oraz artykuły poglądowe z zakresu: alergii wziewnych, pokarmowych i dermatoz.

Czytelnia Medyczna

CzytelniaMedyczna.pl jest największym zbiorem artykułów medycznych i okołomedycznych w polskim Internecie. Znajdziecie tu Państwo pełne teksty kilku tysięcy artykułów z uznanych w środowisku lekarskim

Medycyna praktyczna

Medycyna Praktyczna - portal dla lekarzy

Medycyna Wieku Rozwojowego

Medycyna Wieku Rozwojowego - Developmental Period Medicine jest pismem Instytutu Matki i Dziecka. W Medycynie Wieku Rozwojowego publikowane są prace oryginalne o charakterze podstawowym i klinicznym, prace poglądowe oraz prace związane ze zdrowiem publicznym, oceną stanu zdrowia populacji w wieku rozwojowym i programami mającymi na celu poprawę istniejącej sytuacji zdrowia.

Onkologia

Dwumiesięcznik Onkologia info adresowany jest do onkologów, chirurgów i lekarzy innych specjalności, którzy w codziennej praktyce mają do czynienia z nowotworami, a także do osób opiekujących się chorymi onkologicznie.

Portal Pielęgniarek i Położnych

Portal Pielęgniarek i Położnych

Wirtualny Magazyn Pielęgniarki i Położnej

Nursing.com.pl to Wirtualny Magazyn Pielęgniarki i Położnej. Diagnoza pielęgniarska, rozwiązania prawne i opieka nad pacjentem, czyli główne zagadnienia poruszane na jego łamach, sprawiają, że pomaga w codziennej praktyce pielęgniarki i położnej.

Zdjęcia i filmy medyczne, materiały dla lekarzy i studentów medycyny

Oglądaj i zamieszczaj własne filmy medyczne, zdjęcia medyczne oraz materiały dla lekarzy i studentów medycyny. Filmy z operacji, zdjęcia, raporty medyczne.

Medscape: Medical News, Full-text Journal Articles

Find Medscape Continuing Medical Education (CME), Medscape medical journal articles, MEDLINE, Medscape medical news, Medscape conference coverage and comprehensive drug information on Medscape, a free resource for physicians.

BioMed Central | The Open Access Publisher

BioMed Central | The Open Access Publisher

DOAJ -- Directory of Open Access Journals

DOAJ - Directy of Open Access Journals - wielotematyczna baza danych zawierająca ponad 4000 tytułów czasopism m.in. z biologii, chemii, medycyny.

Free Medical Journals

Over 2000 free medical journals. Daily presentations of new journals. Free subscription to the journal alerts.

Free Medical Journals - 2

Free medical journals
Copyright by olmedica.pl | Valid HTML 4.01 & CSS | wykonanie: dan_123 szablony